Передача даних

  • 99,95% доступність мережі
  • 3000+ компаній нам довіряють
  • 24/7/365 працює технічна підтримка

Для чого створюється коропративна мережа передачі даних?

Будь-який бізнес, офіси якого знаходяться на значній відстані один від одного, потребує побудови єдиної масштабованої і безпечної телекомунікаційної інфраструктури, основою якої є корпоративна мережа, що створює єдиний об’єднаний  інформаційний простір для всіх територіально розподілених підрозділів та об’єктів.

На базі мережі УкрПак (побудованою за технологіями MPLS/VPN, IP VPN) клієнтам надається можливість будувати власні закриті корпоративні мережі та отримувати послуги доступу до мереж загального користування (Інтернет, мережі надання фінансових послуг, телефонна мережа, аудіо та відеоконференцзв’язок тощо).

Як це побудованo та працює?

Корпоративна мережа складається з магістральної частини (ядра) та мережі доступу. Вузли магістральної частини знаходяться у м. Києві та регіональних центрах. Вони працюють за технологією MPLS. На міських вузлах міста Києва та обласних центрів, в районних вузлах та вузлах міст обласного підпорядкування знаходяться вузли мережі доступу.
Використовуючи ресурси мережі MPLS, СП «Інфоком» надає послуги як другого (L2), так і третього рівня (L3).

Перелік послуг що надаються:

  • Послуга «УкрПак Лайн» – з’єднання Ethernet точка – точка;
  • Послуга «УкрПак Мультилайн» – з’єднання Ethernet між багатьма точками;
  • Послуга «УкрПак IP VPN» – віртуальна приватна IP мережа.

Категорії та параметри якості послуг

Якість послуг з передавання інформації, що надаються клієнтам, визначається надійністю зв’язку та якістю передачі інформації. Для усіх видів послуг з передавання інформації встановлюються однакові норми на показники якості.

Що потрібно знати про передачу даних

Відповіді на поширені питання надають наші спеціалісти.