Системна інтеграція та хмарні технології

  • 400+ кількість клієнтів у віртуалізації
  •       1 день на впровадження послуги
  • 24/7/365 працює технічна підтримка

Послуги
з системної інтеграції
та хмарні технології

Віртуальний виділений сервер (VPS)

Основні споживачі «хмарних» технологій – це представники малого та середнього бізнесу, різноманітні інтернет-сервіси, веб-розробники, інтернет-магазини, комерційні банки тощо.

При замовлені послуги «Віртуальний виділений сервер (VPS)» Ви отримуєте в індивідуальне розпорядження аналог фізичного серверу, не відчуваючи при цьому впливу інших користувачів на працездатність власних ресурсів. За бажанням послуга віртуального виділеного серверу надається з встановленою операційною системою, ір-адресою та безлімітним каналом передачі даних до 1 Гбіт/с, що дозволяє отримати готове рішення й одразу запустити в роботу всі Ваші проекти.

Основні переваги послуги «Віртуальний виділений сервер (VPS)» для клієнтів:

  1. Скорочення капітальних витрат (можливість заощадити кошти на фізичній ІТ-інфраструктурі);
  2. Замовник не витрачає час та гроші на обслуговування інженерної інфраструктури;
  3. Фізична безпека;
  4. Швидкий старт;
  5. Легкість налаштування та управління;
  6. Цілодобова технічна підтримка (24/7/365)

Хостинг корпоративних систем

Послуга хостингу корпоративних систем – це надання маштабованих ресурсів для підтримки корпоративних інформаційних систем Intranet і Extranet – маcштабу і забезпечення високої продуктивності, незалежно від їхнього територіального місцезнаходження;

1. Хостинг – розміщення, відновлення, керування сайтами і цілодобова підтримка.

2. Послуги з реєстрації та підтримки доменних імен – реєстрація та підтримка протягом року доменів: kiev.ua; net.ua; org.ua;gov.ua; com.ua; com; net; org; info; biz; ua;

3. Оренда програмного забезпечення (ASP – Application Service Providing) – Дата-центр надає можливість оренди програмного забезпечення, встановленого на його технічній платформі і всі необхідні елементи інфраструктури. Забезпечує обслуговування і доступ клієнтів до програмних продуктів через Інтернет або виділені мережі.

Що потрібно знати про хмарні технології

Відповіді на поширені питання надають наші технічні спеціалісти.