Компанію Infocom було засновано у 1991 році як спільне товариство Міністерства Зв’язку України та німецької ІТ-компанії Controlware.

Наразі Infocom є найдосвідченішою українською IT-компанією, що забезпечує роботу критичної урядової інфраструктури, надає послуги міжнародним та державним організаціям, енергетичному, фінансовому та приватному секторам.

Наша місія – бути надійною основою для Вашого розвитку.

Кожен співробітник нашої великої команди завзято працює задля створення зручного, ефективного та надійного ІТ-середовища для кожного з наших клієнтів.

 • 1000+ вузлів зв’язку
 • 500+ базових станцій WiFi
 • 9000+ точок присутності в Україні
 • 300+ співробітників компанії, які обслуговують клієнтів по всій країні
 •   22 регіональні офіси
 • 19000+ клієнтів по всій Україні
 • Після заснування у 1991 році, компанія почала розбудову першої в Україні національної мережі передачі даних “Укрпак” на основі телекомунікаційного стандарту Х.25, адже до цього в країні існували тільки телефонні мережі загального доступу.
  Першими міжнародними партнерами Infocom стали мережі Datex-P (Німеччина) та Sprint (США), завдяки яким Україна отримала доступ до більш ніж 120 мереж передачі даних, та вперше в Україні з’явилася можливість доступу до електронної банківської системи SWIFT.
 • Infocom розпочав надавати послугу доступу до всесвітньої мережі Інтернет. Також компанія продовжила розвиток мережі УкрПак користувачами якої стала Верховна Рада України та провідні банківські установи які отримали доступ до розрахункової палати НБУ та зарубіжних банків.
 • Важливою подією стала організація взаємодії з мережами міжнародних операторів компаній Infonet та Global One. Мережа УкрПак розширюється до районних центрів та зв’язує вже 120 великих міст України. Infocom пропонує ефективні рішення побудови корпоративних VPN-мереж. Впроваджується диференціація якості послуг QoS (Quality of Service) та SLA (Service Level Agreement).
 • УкрПак нараховує 700+ вузлів зв’язку, розташованих в обласних та районних центрах. Компанія Infocom впровадила нову технологію побудови мереж передачі даних – MPLS. На базі цієї мережі створена високошвидкісна (1Гб/сек.) київська міська мережа «УкрПак Метро Київ». За цей проект СП “Інфоком” отримало диплом від Cisco Systems Ukraine у номінації “Метро Мережа Року”. Введення в експлуатацію нових каналів 10-100 Мбіт/с у напрямку до районних центрів.
  Розпочато освоєння радіочастотного ресурсу в діапазоні 5,5 ГГц, відповідно до національної ліцензії. Розвиток бездротового покриття на базі технологій WiMAX та WiFi.
 • У 2019 року Infocom провела ребрендинг компанії. Зміни торкнулись не тільки зовнішнього вигляду але й переліку пропонованих послуг до яких увійшли послуги з кіберзахисту (infoGuard, infoMail, infoDDoS) та розбудови мереж нового покоління (infoSDWAN). Презентація в Україні інноваційної системи біометричної ідентифікації ManuScan. Infocom стає першим в Україні MSSP (managed security service provider) партнером компанії Fortinet – всесвітнього лідера в галузі інформаційної безпеки.

Карта присутності

Розвинута інфраструктура по всій Україні: 1000+ вузлів зв’язку, 500+ базових станцій WIFI, 22 регіональні офіси.

Завантажити карту

Служба технічної підтримки

 • В складі Центру управління мережею Infocom діє цілодобова служба технічної підтримки, основною метою якої є оперативна робота з клієнтами, регіональними підрозділами Infocom та партнерами.
 • Робота служби технічної підтримки спрямована на оперативне вирішення питаннь у взаємодії з усіма учасниками процесу.
 • Усі дії служби технічної підтримки регламентовані відповідними нормативними документами.
 • Служба технічної підтримки працює безперебійно, цілодобово та круглий рік для надання нашим клієнтам сервісу найвищого рівня.

Цілодобовий телефон служби технічної підтримки:

+380 (44) 230-52-19