Менеджмент

Наша команда – це позитивні, активні та успішні професіонали з досвідом роботи більше восьми років в Infocom.

Наша команда

Ми зібрали кращих фахівців в сфері телекомунікацій.

Кожен унікальний і цінний, і є важливим для досягнення цілей компанії. Ми розвиваємось разом та стрімко рухаємося до найкращих результатів. Ми вміємо гучно святкувати перемоги та заохочувати кожного робити внесок у загальний успіх. Ми любимо життя, свою роботу і наших клієнтів.

У цьому головний успіх команди Infocom!

Поліщук Олександр

Генеральний директор

За 20 років діяльності в галузі ІТ та телекомунікацій здобув цінний досвід роботи на керівних посадах у компаніях – виробниках телеком обладнання та операторах зв’язку.

У період 2004-2006 рр. очолював підрозділ Orange в Україні, пізніше, з 2006-го по 18-й – директор MTCAG -> Invitel International -> Türk Telekom International в Україні, неодноразово мав честь привести компанію до топ-5 національного рейтингу “Лідер Галузі”.

До 2004 обіймав посаду директора з розвитку у східній Європі у Controlware GmbH, Signalbau Huber International.

Закінчив Київський Інститут міжнародних відносин.

Врублевський Олександр

Виконавчий директор

На посаду виконавчого директора призначений у 2019 році. Відповідає за розвиток компанії, формування та формалізацію бізнес-процесів, впровадження систем автоматизації діяльності компанії.

Керує проектами зі злиття та поглинання, реструктуризації бізнесу, оптимізації процесів та управління ефективністю діяльності. Курує питання взаємодії з великими клієнтами та постачальниками.

Закінчив НТУУ “КПІ”. Стажувався у провідних телеком-компаніях Парижу та Гонг-Конгу. Займався розробкою та впровадженням сучасного IT-обладнання в провідних компаніях Шеньчженя (КНР).

Спінко Олександр

Директор з продажів

Олександр має понад 20 років досвіду роботи в галузі “Телекомунікації та зв’язок” на керівних посадах. Має великий досвід роботи в розбудові оптичних мереж, наданні телекомунікаційних послуг в сегменті В2В, побудові магістральних каналів передачі даних та інше.

З 1998 по 2012 роки Олександр очолював Кіровоградську філію Інфоком, яку було створено безпосередньо за його участю. Обіймає посаду директора з продажів з 2021 року.

Закінчив Кіровоградський Державний Технічний Університет.

Мілютін Олександр

Директор навчально-дослідного центру

Працює в компанії з перших днів її заснування. Всі генерації телекомунікаційної мережі Інфоком будувалися з його безпосередньою участю, починаючи від концепції і закінчуючи розгортанням в промислову експлуатацію.

Відігравав також важливу роль у створенні технічного забезпечання для більшості послуг Інфоком. Окрім розбудови власної мережі Інфоком керував системно-інтеграційними проектами для клієнтів Інфоком. Все це дало змогу накопичити значний досвід і знання в телекомукаційній галузі, якими він охоче ділиться з колегами.

Читав курс лекцій з мережевих технологій для студентів НаУКМА.

Шабат Євгенія

Головний бухгалтер

Ще навчаючись на останньому курсі університету, на початку 2000 року, приєдналася до команди Інфоком, як помічник бухгалтера.

Після отримання диплому спеціаліста з бухгалтерського обліку та аудиту сумлінно та наполегливо працювала бухгалтером на різних ділянках обліку в фінансовій службі Інфоком.

В 2004 році здобула диплом магістра права. Наприкінці 2009 року отримала запрошення генерального директора очолити фінансову службу Інфоком.

Професіоналізм та відповідальність Євгенії на посаді головного бухгалтера дозволяє компанії впевнено почуватись в океані нескінченних змін податкового законодавства та успішно проходити численні аудити та перевірки контролюючих органів.

Рабишко Олексій

Директор юридичної служби

Олексій працює в компанії з 2018 року. Має право на заняття адвокатською діяльністю.

Вже 20 років безпосередньо працює в структурах найбільших операторів і провайдерів телекомунікаційних послуг. Має великий досвід роботи в міжнародному бізнесі, спеціалізується у сфері корпоративної реструктуризації, податкового планування, супроводження угод M&A.

Олексій закінчив Київський інститут міжнародних відносин ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Міжнародне право”.

Хайруллін Андрій

Директор з розвитку бізнесу

Працює в Інфоком з початку 2020 року. Відповідає за пошук нових клієнтів, розвиток нових напрямків роботи компанії та її послуг. Має досвід роботи в українських та міжнародних компаніях.

Закінчив Національний Авіаційний Університет та отримав диплом магістра з технічної експлуатації радіотехнічного обладнення. Згодом здобув другу вищу освіту у Національній школі цивільної авіації у Франції (ENAC) та отримав диплом магістра зі супутникового зв’язку, локації на навігації.

Грушко Андрій

Технічний директор

Працює у телекомунікаційній галузі 23 роки, з яких останні 17 років у Інфоком. За цей період часу здобув багатий досвід роботи у технічних та комерційних підрозділах.

З 2009 року успішно керував Запорізькою філією Інфоком, яка займає значуще місце на регіональному телекомунікаційному ринку.

Має дві повні вищі освіти за спеціальностями “Програмне забезпечення обчислювальної техники і автоматизованих систем” (1997 рік) та “Фінанси і кредит” (2014 рік).