Партнерська програма

  • 100+ кібератакам запобігаємо щодня
  • 300+ вірусів, шкідливого ПО і небезпечних сайтів блокуємо щогодини
  • 24/7/365 технічна підтримка

Партнерська програма

У сучасному світі послуги з інформаційної безпеки є необхідними для організацій та компаній будь-якого масштабу. Однак, надання провайдерами подібних послуг навіть на мінімальному рівні потребує як значних фінансових вкладень у необхідне обладнання та у ліцензії до нього, так і створення власного відповідного спеціалізованого відділу.

Співпраця з СП «Інфоком» дозволить компанії-партнеру надавати своїм наявним клієнтам послуги з інформаційної безпеки без необхідності придбання власного обладнання та найму додаткового персоналу, а також залучати нових клієнтів, які шукають комплексні рішення в цій сфері.

  1. Отримання додаткового прибутку: партнери отримують відсоток від продажів, що забезпечує додаткові доходи без витрат на власне впровадження послуг з інформаційної безпеки та їх підтримку.
  2. Зміцнення репутації компанії: партнери зможуть пропонувати та реалізувати послуги з інформаційної безпеки під власною торговою маркою, що дозволить підвищити свою репутацію та відомість.
  3. Розширення асортименту послуг та підвищення конкурентоспроможності: шляхом надання додаткових послуг, партнери можуть залучити нових клієнтів і зберегти наявних.

Якщо ви зацікавились у партнерській програмі та бажаєте дізнатися про умови співпраці або отримати будь-яку іншу додаткову інформацію, будь ласка, зв’яжіться з нами. Для цього ви можете заповнити стандартну форму запиту на нашому сайті або скористатися контактною інформацією, що наведена нижче.

Контактна інформація:
Андрій Хайруллін
Email: andrii.khairullin@infocom.ua