Зареєструйтесь і отримайте
тиждень безкоштовного аналізу інтернет-трафіку

Чому це важливо?

        Ідентифікація та захист від усіх відомих загроз: вірусів, шпигунського ПЗ, троянів, фішинг-програм, системних моніторів, кілоґґерів, рекламного ПЗ та інших. Система використовує базу даних про загрози, що оновлюється у режимі реального часу та є спільним ресурсом Cyber Threat Alliance, у який входять основні світові компанії з кібербезпеки. Після тижня тестування Ви отримаєте звіт про виявлене шкідливе програмне забезпечення, віруси, трояни:

Але ж не тільки віруси!

        Однією з головних цілей сучасних кіберзлочинців є викрадення конфіденційної корпоративної та особистої інформації через вторгнення у мережу завдяки наявним вразливостям встановленого обладнання та ПЗ. Система запобігання вторгнень сервісу infoGuard постійно аналізує всі зовнішні запити, що дозволяє попередити можливі атаки та спричинені цим негативні наслідки. Крім того, сервіс infoGuard має гнучку систему внутрішнього контролю, яка значно зменшує вірогідність витоку конфіденційної інформації, спричиненого ненавмисними або навмисними діями співробітників компанії. Після тижня тестування Ви отримаєте звіт про виявлені спроби проникнення у мережу учасника та інформацію щодо джерела вторгнення:

Як щодо звичайного користування?

        Важливим компонентом є функція динамічної веб-фільтрації в режимі реального часу, яка блокує відвідування співробітниками компанії скомпрометованих або навмисно створених ресурсів. За допомогою них злочинці отримують доступ до персональних та корпоративних даних, або завантажують шкідливе ПЗ. За потребою клієнта, система дозволяє створити додаткові фільтри та закрити для перегляду співробітниками окремі сайти або цілі категорії веб-ресурсів: із азартними іграми, онлайн переглядом фільмів, «дорослих» ресурсів, тощо. Після тижня тестування Ви отримаєте звіт, що містить статистику відвідання шкідливих ресурсів із розділенням за категоріями разом із споживанням інтернет-трафіку.

Можна налаштувати все!

        Функція контролю додатків infoGuard безперервно класифікує і оцінює трафік програм якими користуються співробітники компанії. Система контролю дозволяє блокувати або обмежити доступ до ризикованих програм та цілих категорій програм. Вона оптимізує використання пропускної здатності у Вашій мережі, встановлюючи пріоритети програм чи повністю блокуючи небажаний трафік, наприклад, такий як перегляд відео у соціальних мережах, залишаючи при цьому можливість перегляду світлин та дописів. Після тижня тестування Ви отримаєте звіт про використання програм у Вашій мережі: статистика використання, категорії, трафік.

Для участі в акції заповніть будь ласка реєстраційну форму.
Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом!

Умови акції:

        СП «Інфоком» проводить акцію, яка передбачає надання протягом тижня безкоштовного аналізу інтернет-трафіку у Вашій мережі з метою формування та підтримки обізнаності щодо інформаційної безпеки, методів протидії сучасним загрозам та оптимізації споживання ресурсів. Під час акційного тижня, учасника акції підключають до центру інформаційної безпеки компанії «Інфоком», який у автоматичному режимі проводить аналіз трафіку та забезпечує повноцінний моніторинг периметру наявної інформаційної інфраструктури учасника.

  • Кількість учасників акції обмежена та визначається виключно СП «Інфоком» (Надалі – Організатор).
  • В акції беруть участь тільки ті компанії, які пройшли реєстрацію на сторінці https://infocom.ua/dontpanic/ та отримали підтвердження від Організатора за вказаним під час реєстрації номером телефону.
  • Організатор гарантує конфіденційність даних Учасника.
  • У разі перевищення Учасниками кількості акційних пропозицій, Організатор інформує останніх про неможливість акційного безкоштовного підключення за вказаним під час реєстрації телефоном або електронною адресою.
  • Схема підключення Учасника до центру інформаційної безпеки Організатора цілком залежить від наявної інформаційної інфраструктури Учасника. Схема обговорюється і погоджується з Учасником перед початком акційного тижня.
  • Усі додаткові витрати (у разі наявності) пов’язані з підключенням до центру інформаційної безпеки Організатора сплачує Учасник.
  • Під час акційного підключення центр інформаційної безпеки Організатора збирає дані та проводить аналіз трафіку Учасника в автоматичному режимі.
  • Після закінчення дії акційного підключення, Учасник отримує від Організатора розгорнутий Звіт, у який входить інформація щодо використання трафіку найбільш відвідуваних ресурсів та виявлених інформаційних загроз протягом двох тижнів на електронну адресу, вказану під час реєстрації.