Infocom пропонує комплексний захист сайтів для малого та середнього бізнесу за спеціальною ціною

Для сучасного бізнесу присутність онлайн означає безперервне перебування в інтернет-просторі та можливість бути зручним, доступним і зрозумілим для свого споживача. Однак, створення сайту — це половина справи. На додачу треба ще й потурбуватися про його захист від зловмисників.

Малий та середній бізнес теж у зоні ризику

Кібератаки на онлайн-ресурси мають на меті нашкодити бізнесу, втім малі підприємства часто вважають: «Та навіщо витрачати на нас свій ресурс?».
Зловмисники здебільшого ставлять перед собою наступні цілі:

 • Прагнення наживи в обмін на припинення заподіяння шкоди. Наприклад, власник сайту «платить викуп», DDoS-атака зупиняється.
 • Блокування роботи одного сайту, щоб збільшити трафік на інший сайт. Так працює недобросовісна конкуренція.
 • Знищення репутації компанії, адже споживачі бачать і розуміють вразливість сервісу, після чого зникає бажання мати з ним справу.
 • Проникнення в інформаційну інфраструктуру з метою отримання конфіденційної інформації для подальших шахрайських дій.

Якщо онлайн-ресурс не має належного захисту, рано чи пізно він стає об’єктом для зловмисників, а наслідки для бізнесу можуть бути жахливими:

 • Втрата клієнтів і негативний вплив на репутацію.
 • Фінансові втрати навіть від нетривалих і незначних атак.
 • Втрата конфіденційної інформації та знищення критичних даних, що може нагадати про себе і у довготривалій перспективі, навіть якщо наразі відновити роботу сайту вдалося.
 • Витрата часу і ресурсів на відновлення нормальної роботи.

Кібератаки наразі — це такий самий бізнес, коли замовнику надаються ледь не тарифні плани з описом масштабу заподіяної шкоди і її тривалості. Ринок насичений пропозиціями на будь-який смак і гаманець. Тож, попередити труднощі легше та дешевше, аніж їх усувати.

Звідкіля береться загроза для сайтів?

Авжеж, злом сайту не трапляється випадково. У кожної зловмисної дії є розповсюджувач, однак шкідництво не завжди вимагає надзусиль. Ця «сіра галузь» сьогодні настільки розвинена й конкурентна, що автори вірусів навчилися інтегрувати їх в роботу сайтів різними способами.

Якщо на сайті не передбачено спеціального захисту, він стає вразливим до DDoS-атак, XSS-атак і SQL-ін’єкцій, а також до зараження вірусом чи шкідливим кодом. Також високим є ризик зломів.

Зловмисники можуть використовувати заражені плагіни та шаблони, підбирати пару логін-пароль, вдаватися до фішингу, розміщувати заражений контент, як от реклама з неперевірених джерел. Щоб ефективно убезпечити сайт, доцільними стають комплексні рішення у галузі кіберзахисту.

Як захистити сайт від зловмисників?

Щоб максимально захистити свій бізнес від різного роду кібератак, зверніть увагу на комплексну послугу з IT-безпеки для бізнесу від компанії Infocom. Ще на початку 1990-х років Infocom стояв біля першоджерел появи інтернету в Україні, а з 2020-х спеціалізується на кіберзахисті та з цього напрямку співпрацює з компанією Fortinet, всесвітнім лідером у галузі інформаційної безпеки.

У грудні 2023 компанія Infocom анонсувала вихід комплексної послуги із захисту сайтів для малого та середнього бізнесу.

infoWAF та infoDDoS — надійне рішення для захисту вашого сайту

infoWAF — це ефективний захист веб-ресурсів завдяки використанню брандмауера веб-додатків, спеціального програмно-технічного забезпечення. Технологія забезпечує захист від SQL-ін’єкцій, крос-сайтових скриптів, перехоплення сесій тощо.

Як працює infoWAF? Аналізує вхідні та вихідні дані. Фільтрує шкідливі запити. Блокує атаки на різних рівнях. Завдяки постійним оновленням бази загроз ви маєте сервіс з високою ефективністю і оперативним реагуванням на нові типи атак і вразливості.

infoDDoS — це надійний спосіб протистояти всім відомим типам DoS/DDoS-атак, забезпечуючи безперервну роботу онлайн-ресурсів. Технологія містить багаторівневий захист, який утворено поєднанням таких засобів:

 • поведінковий захист
 • обмеження одночасних з’єднань
 • обмеження вхідного трафіку
 • захист від SYN-флуду
 • запобігання зовнішнім вторгненням

І infoWAF, і infoDDoS — це ефективний захист для будь-яких сайтів, що забезпечує їм безперервну роботу і мінімізує ризики зовнішнього втручання. Користування цими послугами — запорука спокою, адже моніторинг і контроль інцидентів відбувається 24/7. Крім того, це перевірений спосіб оптимізації витрат на обслуговування сайту, адже залучення фахівців у штат, як і придбання спеціалізованого обладнання, є більш затратним.

Комплексний захист веб-ресурсів у співпраці з Infocom дозволяє уникнути колапсу в роботі та сконцентруватися на стратегічних цілях і задачах бізнесу.

Інформаційна безпека для бізнесу

Дивіться також

Докладніше

Новини

Як переконатися у надійності компанії – постачальника послуг інформаційної безпеки?

Усі ми знайомі із словом «кібератака» та неодноразово чули про випадки втручання в інформаційний простір підприємств з метою дестабілізації роботи та/або заволодіння зловмисниками інформацією, що містить конфіденційні дані.