Колокація

З кожним етапом росту компанії утримання в офісі всього ІТ-обладнання стає все складнішим завданням. На додаток до витрат на електроенергію та обслуговування, перед власниками постають проблеми щодо забезпечення безперебійного живлення обладнання та підтримки оптимальної температури у власній серверній кімнаті. Також з’являється необхідність забезпечення обладнання надійними каналами передачі даних або в інтернет-підключенні з активним резервуванням.

Іноді розв’язання усіх проблем, пов’язаних з надійною роботою власних серверів, стає надзвичайно складним завданням через високу вартість підтримання належних умов, або через фізичну неможливість: відсутність вільного додаткового місця в офісі, відсутність можливості підключення до альтернативних каналів передачі даних відсутність можливості встановлення аварійних джерел живлення.

Ми пропонуємо просте та надійне рішення — розміщення серверів вашої компанії у спеціалізованих технічних приміщеннях Infocom. Ми забезпечимо ваші сервери надійними каналами передачі даних, безперебійним живленням, належним температурним режимом, та захистимо їх від атак кіберзлочинців. Також наші технічні спеціалісти допоможуть вам дистанційно розв’язувати технічні проблеми із сервером, які можуть виникнути під час його роботи.

Для отримання інформації щодо можливості розміщення вашого обладнання звертайтеся до відділу продажів Infocom.

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часом