infoDDoS

Безперервна робота ресурсів завдяки захисту від DoS/DDoS-атак

У сучасному світі веб-портал є важливим інструментом ведення бізнесу, зупинка якого може призвести до недоотриманого прибутку, репутаційних та прямих фінансових втрат. Це особливо характерно для інтернет-торгівлі, банків, платіжних систем та усіх інших, чия робота глибоко пов’язана, або повністю залежить від взаємодії з клієнтом через власний веб-портал. Зловмисники знають про важливість онлайн-ресурсів для комерційних та державних організацій і регулярно роблять спроби злому за допомогою атак на відмову в обслуговуванні, метою яких є порушення їх працездатності. Такі DoS/DDoS-атаки можуть здійснювати як звичайні зловмисники, вимагаючи сплати за припинення атак, так і недобросовісні компанії, які намагаються причинити шкоду або загальмувати розвиток бізнесу компанії-конкурента.

Одним із найпоширеніших методів такої кібератаки є насичення інфраструктури клієнта великою кількістю зовнішніх запитів таким чином, що атаковане устаткування не може відповісти справжнім користувачам, або відповідає настільки повільно, що стає, фактично, недоступним. Як правило, відмова атакованого сервісу досягається шляхом:

 • примусу до повної зупинки роботи програмного забезпечення/устаткування атакованого сервісу, або до витрат наявних апаратних ресурсів, внаслідок чого устаткування не може продовжувати роботу
 • перевантаження комунікаційних каналів між користувачами і атакованим сервісом, внаслідок чого швидкість передачі даних припиняє відповідати будь-яким вимогам для забезпечення нормального функціонування відповідного веб-порталу.

Послуга infoDDoS може протистояти всім відомим типам DoS/DDoS-атак та забезпечує безперервну роботу Ваших ресурсів в мережі «Інтернет» за допомогою багаторівневого захисту у який входить увесь спектр сучасних засобів протидії атакам на відмову в обслуговуванні. У перелік засобів окрім поведінкового захисту, обмеження одночасних з’єднань, обмеження трафіку, захисту від SYN-флуду та інших, входить вбудована система запобігання зовнішнім вторгненням, яка є високопродуктивним методом протидії атакам з використанням відомих вразливостей програмного забезпечення, яке може використовуватися на вашому веб-порталі. Крім цього, платформа послуги infoDDoS дозволяє уникнути ризиків проникнення «комп’ютерних черв’яків» та з легкістю виявляє роботу «ботів» на комп’ютерах співробітників.

Послуга infoDDoS це:

 • Безперервна робота ваших ресурсів у мережі «Інтернет»
 • Зниження ризиків порушення діяльності вашої компанії
 • Оптимізація ваших витрат на забезпечення захисту від DoS/DDoS-атак завдяки відсутності потреби купувати дороге сучасне обладнання та ліцензії до нього
 • Економія вашого часу та можливість повністю сконцентруватись на ваших стратегічних планах та задачах
 • Залучення фахівців Infocom без необхідності у додатковому навчанні власних
 • Моніторинг і контроль атак та інцидентів 24x7x365
Завантажити презентацію

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часомЯк ми працюємо

Зазвичай термін впровадження систем захисту від DDoS-атак складає 10 днів та сім етапів робіт

 1. Проводимо брифінг з представниками компанії замовника
 2. Розробляємо технічне завдання та кошторис. За необхідністю погоджуємо “пілотне” тестування сервісу
 3. Погоджуємо обсяг робіт та підписуємо договір
 4. За необхідності доставляємо і встановлюємо потрібне обладнання
 5. Проводимо налаштування та тестування системи
 6. Запуск системи infoDDoS
 7. Супровід та технічна підтримка послуги