Інтернет для бізнесу: які ваші очікування? Швидкий, насамперед. Надійний. І авжеж, захищений. Останнє просто не можна ігнорувати, тому що сьогодні український бізнес будь-якої спрямованості та будь-якого масштабу як ніколи раніше знаходиться під загрозою хакерських атак.
Найчастіше мета кіберзлочинців — викрадення конфіденційної корпоративної інформації через вторгнення до мережі. Це стає можливим, коли встановлене обладнання та програмне забезпечення залишаються вразливими. Щоб запобігти вторгненням, важливо постійно аналізувати зовнішні запити, мати гнучку систему внутрішнього контролю, а значить, попереджати можливі атаки та спричинені цим негативні наслідки.
Функції та переваги багаторівневого захисту ІТ-інфраструктури:
Сканування звичайного та зашифрованого трафіку на віруси.
Система запобігання вторгнень.
Технологія Sandbox.
Інтегровані засоби відстеження шкідливого ПЗ.
Засоби контролю та запобігання розповсюдження шкідливого ПЗ.
База даних про загрози, що оновлюється в реальному часі.
Функція контролю додатків.
Функція динамічної веб-фільтрації в режимі реального часу.
Захист робочих місць.
Для захисту ІТ-мережі «зсередини» потрібно, щоб усі кінцеві точки (робочі комп’ютери) відповідали встановленим корпоративним правилам безпеки, включно з мобільними пристроями.
Який інтернет підключити?
Сьогодні чи не вся комунікація зводиться до присутності онлайн, тож добре, коли інтернет швидкісний і безперебійний, навіть за умови відсутності електропостачання. Подбайте про те, щоб ваш провайдер здійснив підключення вашого бізнесу до інтернету, використовуючи технологію GPON.
GPON, а точніше, Gigabit Passive Optical Network — це представник сімейства пасивних технологій оптичних мереж. Фізичне підключення відбувається за допомогою оптоволоконного кабелю, терміналу та роутера.
Серед переваг для споживача:
стійкість системи в умовах перебоїв електропостачання;
здатність передавати сигнал на великі відстані;
стабільність сигналу завдяки грозостійкості та відсутності впливу електричних перешкод.