Віртуальний приватний сервер

Віртуальний приватний сервер (VPS) – це не тільки надійний, але і недорогий варіант заміщення Вашої серверної інфраструктури. Замість придбання, налаштування, модернізації та постійної підтримки власних серверів Ви отримуєте просту, зручну та легко масштабовану платформу з оптимальною конфігурацію, що максимально відповідає саме Вашим потребам.

Переваги сервісу «Віртуальний приватний сервер»

• Масштабованість
Сервіс VPS дозволяє змінювати та налаштовувати параметри як завгодно. Ви можете легко збільшити оперативну пам’ять, наявний дисковий простір або процесорні потужності без необхідності переносити Ваші сервіси та програми на інший сервер.

• Виділені ресурси
Замовлені Вами апаратні ресурси завжди залишаються зарезервованими саме для Вас, а це є гарантією того, що інші користувачі хмари ніяк не вплинуть на Вашу роботу.

• Повний контроль
Ми надаємо Вам повну свободу! Маючи доступ з правами адміністратора, Ви можете встановити будь-яку систему, власну панель управління та необхідні програми.

• Доступність
З хмарним VPS ви отримуєте важливу перевагу – доступність. Ваші дані і сервіси доступні в будь-який час і з будь-якого куточка планети.

• Надійність
Забудьте про занепокоєння, адже ваші дані – в надійних руках. Ми зберігаємо всі Ваші файли на кількох жорстких дисках, що значно підвищує рівень надійності збереження даних.

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часомЯк ми працюємо

Зазвичай термін впровадження Віртуального приватного серверу складає 1 день та шість етапів робіт

  1. Проводимо брифінг з представниками компанії замовника
  2. Розробляємо технічне завдання та кошторис. За необхідністю погоджуємо “пілотне” тестування сервісу
  3. Погоджуємо обсяг робіт та підписуємо договір
  4. Доставляємо і встановлюємо потрібне обладнання
  5. Проводимо налаштування та тестування системи
  6. Запуск Віртуального приватного серверу
  7. Супровід та технічна підтримка послуги