infoSDWAN

infoSDWAN – це Ваша надійна та захищена копроративна мережа з можливістю підключення філій у будь-якій точці України та світу

Технологія SD-WAN, або програмно-конфігурована глобальна мережа, є еволюційним розвитком організації корпоративних мереж, яка дозволяє спростити процес їх побудови, зменшити вартість, скоротити час на розгортання, підвищити надійність, вдосконалити функції управління, контролю та моніторингу.

Перехід від корпоративних мереж побудованих за технологією MPLS (багатопротокольна комутація за мітками) на мережі SD-WAN є на цей час одним із найпопулярніших глобальних трендів у галузі мережевих технологій. MPLS VPN – це традиційна технологія побудови закритих корпоративних мереж, яка використовується для зв’язку між офісами компаній та централізованого надання доступу до мережі «Інтернет» вже понад два десятиліття, однак зі стрімким розвитком хмарних технологій, електронної комерції та майже тотальною діджиталізацією усіх процесів у різноманітних галузях, мережеві вимоги багатьох компаній стали змінюватися і технологія SD-WAN завдяки своїм очевидним перевагам стала більш привабливою альтернативою.

 • Корпоративна мережа SD-WAN розгортається на базі доступу до мережі «Інтернет». Розгортання передбачає передачу в офіси замовника обладнання, яке підключається до одного або декількох каналів з Інтернет-доступом від різних провайдерів, що своєю чергою забезпечує додаткове резервування та значно підвищує надійність. Після підключення до інтернету відбувається автоматичне завантаження необхідних налаштувань з контролеру сервісу infoSDWAN  та подальше об’єднання обладнання у єдину корпоративну мережу. Час потрібний на розгортання подібної захищеної мережі, як правило, не перевищує кількох днів і здебільшого залежить від часу доставлення необхідного устаткування кур’єрськими службами.
 • Послуга infoSDWAN дозволяє оперативно організовувати захищений віддалений доступ до корпоративної мережі працівникам, які змушені працювати поза межами офісу. Для цього достатньо встановити на комп’ютер або ноутбук співробітника спеціальне програмне забезпечення, яке не потребує жодних налаштувань. Все що потрібно – це ввести наданий компанією Infocom логін та пароль які «прив’язані» до вашої мережі, після чого програма автоматично отримає всі необхідні налаштування та надасть відповідний доступ.
 • Система менеджменту та моніторингу каналів зв’язку SD-WAN мережі постійно перевіряє якість з’єднання на наявність затримок та втрати надісланих пакетів даних. Якщо якість зв’язку погіршується, система автоматично коригує маршрут надсилання даних та проводить їх дублювання, що значно зменшує вірогідність втрати даних. Інтелектуальна система балансування навантаження на канали зв’язку забезпечує оптимальне використання наявних ресурсів для забезпечення якісної роботи додатків та сервісів.
 • В базі даних системи контролю додатків infoSDWAN є інформація про більш ніж 5000 існуючих програм, що дозволяє у автоматичному режимі, або за попередньо встановленими налаштуваннями контролювати їх роботу, надавати пріоритет та прискорювати критично важливі. Прикладом може бути ситуація коли система контролю у випадку нестачі ресурсів каналу зв’язку автоматично призупинить чи сповільнить швидкість доступу до мережі другорядних процесів, поки здійснюється відеоконференція яку визначено пріоритетною.

SD-WAN є сучасною технологією, яка надає численні переваги в порівнянні з традиційними WAN рішеннями серед яких варто виділити наступні:

  • Підвищена продуктивність
  • SD-WAN забезпечує автоматичне перенаправлення трафіку між будь-якими наявними каналами зв’язку, включаючи MPLS та мобільний Інтернет. Це дозволяє підвищити продуктивність вашої мережі та забезпечити максимальну доступність сервісів.
  • Гнучкість та швидкість масштабування
  • SD-WAN дозволяє додавати нові філії, офіси або користувачів без значних зусиль. Мережа легко масштабується відповідно до змін потреб вашого бізнесу, що дозволяє швидко реагувати на зростання або зміну розмірів вашої компанії.
  • Централізоване управління
  • Корпоративна мережа побудована по технології SD-WAN має єдину точку управління, що дозволяє швидко налаштовувати правила мережі, розв’язувати будь-які проблеми та забезпечувати її безпеку.

Послуга infoSDWAN це:

 • Ваша корпоративна мережа у будь-якій точці України та світу як послуга
 • Безпечне та швидке підключення до ваших хмарних сервісів
 • Можливість оперативно змінювати кількість підключених до сервісу філій/відділень/робочих місць, як у бік збільшення, так і у бік зменшення
 • Оптимізація та повна передбачуваність ваших витрат
 • Можливість додатково підключити послуг з інформаційної безпеки за унікальною ціною
 • Підтримка 24х7х365

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часом