infoVPN

Корпоративна мережа на базі загальнонаціональної інфраструктури Infocom

Будь-який бізнес, офіси якого знаходяться на значній відстані один від одного, потребує побудови єдиної масштабованої і безпечної телекомунікаційної інфраструктури, основою якої є корпоративна мережа, яка створює єдиний об’єднаний інформаційний простір для всіх територіально розподілених підрозділів та об’єктів. Завдяки корпоративній мережі, всі віддалені працівники можуть працювати як в одному приміщенні, обмінюватися даними, спілкуватися та здійснювати спільну роботу над проектами в режимі реального часу, що дозволяє компаніям зменшити час, необхідний для реалізації нових проектів, зробити комунікацію між підрозділами ефективнішою та знизити ризики витоку конфіденційної інформації.

На базі інформаційної інфраструктури Infocom клієнтам надається можливість розбудовувати власні закриті корпоративні мережі та отримувати послуги доступу до мереж загального користування (Інтернет, мережі надання фінансових послуг, телефонна мережа, аудіо та відеоконференцзв’язок, тощо). Використовуючи ресурси власної мережі, Infocom надає послуги як другого (L2), так і третього рівня (L3).

У першому варіанті, замовник послуги отримує у розпорядження групу каналів рівня L2 за допомогою яких реалізує бажану топологію своєї віртуальної корпоративної мережі для зв’язку своїх географічно рознесених локальних мереж. Послуга infoVPN рівня L2 надається у наступних варіантах:

 • Віртуальний канал Ethernet у конфігурації точка-точка (point-to-point) за технологією MPLS або Ethernet
 • Віртуальний канал Ethernet у конфігурації точка-багатоточка (point-to-multipoint) за технологією MPLS або Ethernet

Віртуальна корпоративна мережа побудована на рівні L3 бачиться замовником як власна WAN-інфраструктура за допомогою якої забезпечується зв’язок між корпоративними локальними мережами, розташованими в різних географічних місцях.

Наша компанія має великий досвід у проектуванні та побудові корпоративних мереж різних рівнів з кількістю точок підключення до кількох тисяч. Серед таких: корпоративні мережі Державної служби зайнятості України, банку «Universal Bank», MBС України, Пенсійного фонду України та багатьох інших.

Послуга infoVPN це:

 • Ваша корпоративна мережа у будь-якій точці України як послуга
 • Можливість оперативно змінювати кількість підключених до сервісу філій/відділень/робочих місць, як у бік збільшення, так і у бік зменшення
 • Оптимізація та повна передбачуваність ваших витрат на побудову та підтримку приватної корпоративної мережі
 • Можливість додатково підключити послуги із захисту периметру мережі infoGuard за унікальною ціною
 • Підтримка 24x7x365

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часомЯк ми працюємо

Зазвичай побудова корпоративної мережі за технологією MPLS складається з шести етапів робіт

 1. Проводимо брифінг з представниками компанії замовника
 2. Розробляємо технічне завдання та кошторис
 3. Погоджуємо обсяг робіт та підписуємо договір
 4. За необхідності доставляємо і встановлюємо потрібне обладнання
 5. Проводимо налаштування та тестування мережі
 6. Надаємо технічну підтримку послуги