Пілігрим

Захищений мобільний комплекс (офіс)

Пілігрим – це пересувний мобільний комплекс, оснащений VPN-маршрутизатором бездротового/дротового зв’язку та вбудованим акумулятором. Комплекс дозволяє створити захищені канали передачі даних, які надають змогу працювати у закритих корпоративних мережах і забезпечує тривалу автономність портативних персональних комп’ютерів та роботу інших пристроїв завдяки акумулятору.

Мобільний комплекс використовується у разі необхідності забезпечення високої мобільності та незалежності користувачів комплексу від традиційних дротових мереж зв’язку та електромереж, у випадках коли робота проводиться у віддалених районах без розвиненої інформаційної інфраструктури, відбувається часта зміна робочих локацій впродовж дня, відсутнє надійне електропостачання або існує потреба у оперативному та швидкому встановленні захищених каналів зв’язку без огляду на наявну можливість підключення на місцевості. Пілігрим може використовуватись для швидкого розгортання оперативних центрів служб екстреного порятунку, штабів збройних сил або сил МВС, тощо.

Основним призначенням пересувного комплексу Пілігрим є організація автономного підключення користувачів до корпоративних мереж та мережі «Інтернет». Для реалізації цієї функції маршрутизатор комплексу може бути обладнаний двома незалежними 2G/3G/4G – модемами з можливістю поділу наявних каналів передачі даних на основний та резервний, або вбудованими модемом та модулем Wi-Fi. Окрім бездротового підключення, Пілігрим обладнано трьома портами Gigabit Ethernet, що дає змогу використовувати систему супутникового зв’язку Starlink*, підключати комплекс до мережі у разі наявності дротового зв’язку, або використовувати порти для забезпечення зв’язком інших пристроїв.

Комплекс Пілігрим являє собою жорсткий пластиковий кейс захищений від пилу та вологи розміром 35х56,4х16,5 см з відокремленим, від основного об’єму захисною панеллю, службовим відділенням. Основний об’єм комплексу дозволяє вільно розмістити до двох стандартних 15.6-дюймових портативних персональних комп’ютерів або інше вимірювальне чи комунікаційне обладнання. Службове відділення комплексу розташоване у нижній частині кейсу та призначене для розміщення акумуляторної батареї, VPN-маршрутизатора та комутаційного блоку. Комутаційна панель комплексу містить дисплей індикації рівня заряду акумуляторної батареї, роз’єми для підключення SMA-антен та три порти Gigabit Ethernet. Для живлення зовнішніх пристроїв панель опціонально може бути обладнана USB-роз’ємами та роз’ємами постійного чи змінного струму з необхідною вихідною напругою.

Для зручності пересування комплекс опціонально може бути оснащений колісною базою з висувною ручкою.

Мобільний комплекс Пілігрим це:

 • Тривала автономність, висока мобільність, швидке розгортання
 • Можливість створення L2/L3 VPN мережі: 12tp, ipsec, openvpn, pptp, gre, eoip
 • Доступ до мережі «Інтернет», зокрема, через Захищений Вузол Інтернет Доступу (ЗВІД)
 • Протоколи маршрутизації: BGP, OSPF, RIP, фільтрація мережевого трафіку, NAT, брандмауер
 • Живлення зовнішніх пристроїв: USB, Постійний/Змінний струм (опціонально)
 • Акумуляторна батарея 120-600 Вт·год (32000 – 162000 мАч / 3.7В)
 • Підтримка 24x7x365

* підключення супутникової системи Starlink потребує спеціального Ethernet-адаптеру (Starlink Ethernet Adapter). У разі живлення Starlink від вбудованого акумулятору загальний час автономної роботи комплексу Пілігрим може становити до 5 годин в залежності від ємності  акумулятору та за умови вимкненого підігріву поверхні супутникової антени.

 

Завантажити брошуру

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часомЯк ми працюємо

Замовлення комплексу захищеного зв’язку Пілігрим складається з наступних етапів:

 1. Проводимо брифінг з представниками компанії замовника
 2. Розробляємо технічне завдання та кошторис. За необхідністю погоджуємо “пілотне” тестування сервісу
 3. Погоджуємо обсяг робіт та підписуємо договір
 4. Проводимо збірку, налаштування та тестування комплексів
 5. Доставляємо обладнання
 6. Запускаємо пересувний міні-офіс Пілігрим
 7. Виконуємо супровід та технічну підтримку послуги