Pilgrim

Захищений мобільний комплекс (офіс)

Pilgrim – це пересувний мобільний комплекс, оснащений VPN-маршрутизатором бездротового/дротового зв’язку та акумулятором великої ємності. Комплекс дозволяє створити захищені канали передачі даних, які надають змогу працювати у закритих корпоративних мережах, і забезпечує тривалу автономність портативних персональних комп’ютерів та роботу інших пристроїв завдяки вбудованому акумулятору. Захищений мобільний комплекс використовується у разі необхідності забезпечення високої мобільності та незалежності користувачів комплексу від традиційних дротових мереж зв’язку і електромереж у випадках коли робота проводиться у віддалених районах без розвиненої інформаційної інфраструктури, відбувається часта зміна робочих локацій впродовж дня, відсутнє надійне електропостачання або існує потреба у оперативному та швидкому встановленні захищених каналів зв’язку без огляду на наявну можливість підключення на місцевості. Pilgrim може використовуватись для швидкого розгортання оперативних центрів служб екстреного порятунку, штабів збройних сил або сил МВС тощо.

Автономність комплексу дозволяє безперервно використовувати його до 120 годин (за умови встановлення акумулятору максимальної ємності), що дає змогу забезпечити надійним зв’язком інженерні групи, що проводять розвідувальні, будівельні чи інспекційні роботи у районах з відсутньою інфраструктурою або соціальні служби для роботи з населенням у віддалених місцевостях.

Головним призначенням пересувного комплексу Pilgrim є організація автономного та надійного підключення користувачів до корпоративних мереж та мережі Інтернет. Для реалізації цієї функції маршрутизатор комплексу може бути обладнаний двома незалежними 2G/3G/4G – модемами з можливістю поділу наявних каналів передачі даних на основний та резервний або одним модемом та модулем Wi-Fi. Окрім бездротового підключення, Pilgrim обладнано трьома портами Gigabit Ethernet, що дає змогу підключати комплекс до мережі у разі наявності дротового зв’язку або використовувати порти для забезпечення зв’язком інших пристроїв. Налаштування та поділ на основний і резервні канали зв’язку здійснюється в залежності від потреб замовника на етапі узгодження технічних характеристик комплексу.

Комплекс Pilgrim являє собою жорсткий пластиковий кейс захищений від пилу та вологи розміром 35х56,4х16,5 см з відокремленим, від основного об’єму захисною панеллю, службовим відділенням. Основний об’єм Pilgrim дозволяє вільно розмістити до двох стандартних 15.6-дюймових портативних персональних комп’ютерів, сканер та портативний комп’ютер або інше вимірювальне чи комунікаційне обладнання. Службове відділення комплексу розміщено у нижній частині кейсу та призначене для розміщення акумуляторної батареї, VPN-маршрутизатора та комутаційного блоку. Комутаційна панель комплексу містить дисплей індикації рівня заряду акумуляторної батареї, роз’єми для підключення SMA-антен, три порти Gigabit Ethernet, USB-роз’єми та роз’єм 12-24В постійного струму для заряджання або живлення портативних, або інших низьковольтних пристроїв чи обладнання. Ємність акумуляторної батареї, кількість USB-портів, напруга та тип роз’єму живлення оговорюється на етапі узгодження технічних характеристик комплексу.

Для зручності пересування комплекс опціонально може бути оснащений колісною базою з висувною ручкою.

Мобільний комплекс Pilgrim забезпечує:

 • тривалу автономність, високу мобільність, швидке розгортання
 • доступ до мережі Internet, зокрема, через Захищений Вузол Інтернет Доступу (ЗВІД)
 • можливість створення L2/L3 VPN мережі: L2TP, IPsec, OpenVPN, PPTP, GRE, EoIP
 • протоколи маршрутизації: BGP, OSPF, RIP, фільтрацію мережевого трафіку, NAT, брандмауер
 • роботу в режимі активного резервування (backup) між дротовим та бездротовим каналами
 • одночасний доступ багатьох портативних персональних комп’ютерів та інших мобільних
  пристроїв до корпоративної мережі та мережі Інтернет завдяки вбудованому
  модулю Wi-Fi (опціонально).
Завантажити брошуру

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часомЯк ми працюємо

Замовлення комплексу захищеного зв’язку Pilgrim складається з наступних етапів:

 1. Проводимо брифінг з представниками компанії замовника
 2. Розробляємо технічне завдання та кошторис. За необхідністю погоджуємо “пілотне” тестування сервісу
 3. Погоджуємо обсяг робіт та підписуємо договір
 4. Проводимо збірку, налаштування та тестування комплексів
 5. Доставляємо обладнання
 6. Запускаємо пересувний міні-офіс Pilgrim
 7. Виконуємо супровід та технічну підтримку послуги