Захищені віддалені робочі місця завдяки infoSDWAN


Епоха діджиталізації вже настала, актуальність дистанційної онлайн-роботи зросла, а як наслідок ваші дані та інформація в кіберпросторі стали більш вразливими для шахраїв та хакерів.

Чи є рішення для захисту вашого бізнесу у кіберпросторі?

Інфоком пропонує продукт, переваги якого ми зараз детально розглянемо.
Краще рішення для налаштування дистанційних робочих місць та безперебійної роботи вашого бізнесу в любій точці за межами офісу – це наш продукт infoSDWAN.

Ключові переваги:

 1. Швидке розгортання;
 2. Забезпечення активного резервування каналу зв’язку для дистанційного “офісу”;
 3. Швидка інтеграція вашої системи з сервісом infoGuard;
 4. Отримання надійної інфраструктури у себе вдома для роботи з Вашими корпоративними інформаційними системами;
 5. Зашифровані VPN-тунелі (IPSec) між кінцевим обладнанням і контролером унеможливлює зовнішнє проникнення в мережу;
 6. Технічна підтримка 24/7.

InfoSDWAN – це комплексний захист, що допоможе вирішити наступні задачі:

 • Контроль програм – виявлення, класифікація та прискорення додатків. Системі відомо більш ніж 4500 існуючих програм з можливістю створення своїх профілів.
 • Динамічна маршрутизація – програма обирає найкращий маршрут для передачі пакетів ґрунтуючись на потребах програм та продуктивності каналів у реальному часі.
 • Віртуальний WAN – інтелектуальна система балансування навантаження на канал для забезпечення якісної роботи додатків.
 • WAN оптимізація – дублювання даних дозволяє покращити якість на каналах із втратами пакетів.
 • Менеджмент та моніторинг – відстеження всіх параметрів додатків та каналів у системі SD-WAN реальному часі. Миттєве виправлення негараздів та покращення предачі даних.

Дивіться також

Докладніше

Новини

Який інтернет потрібен для успішного бізнесу?

Інтернет для бізнесу: які ваші очікування? Швидкий, насамперед. Надійний. І авжеж, захищений. Останнє просто не можна ігнорувати, тому що сьогодні  український бізнес будь-якої спрямованості та будь-якого масштабу як ніколи раніше знаходиться під загрозою хакерських атак. Найчастіше мета кіберзлочинців — викрадення конфіденційної корпоративної інформації через вторгнення до мережі. Це стає можливим, коли встановлене обладнання та програмне

Докладніше

Новини

Як переконатися у надійності компанії – постачальника послуг інформаційної безпеки?

Усі ми знайомі із словом «кібератака» та неодноразово чули про випадки втручання в інформаційний простір підприємств з метою дестабілізації роботи та/або заволодіння зловмисниками інформацією, що містить конфіденційні дані.

Докладніше

Новини

Infocom пропонує комплексний захист сайтів для малого та середнього бізнесу за спеціальною ціною

Для сучасного бізнесу присутність онлайн означає безперервне перебування в інтернет-просторі та можливість бути зручним, доступним і зрозумілим для свого споживача. Однак, створення сайту — це половина справи. На додачу треба ще й потурбуватися про його захист від зловмисників. Малий та середній бізнес теж у зоні ризику Кібератаки на онлайн-ресурси мають на меті нашкодити бізнесу, втім

Докладніше

Новини

OPEX vs CAPEX, або чому операційні витрати на ІТ виглядають більш привабливими ніж капітальні?

За останні роки все більше компаній користуються послугами сторонніх IT-компаній для розбудови, підтримки та захисту своєї ІТ-інфраструктури та переходять у хмарні сервіси.