infoGuard

Послуга infoGuard забезпечить багаторівневий захист Вашої інфраструктури та даних, допоможе у дотриманні Політики інформаційної безпеки.

infoGuard — це перша лінія захисту вашої інформаційної інфраструктури. Це важливий елемент, який запобігає несанкціонованому сторонньому втручанню у корпоративну мережу, контролює та відстежує діяльність співробітників, приймає, відхиляє або припиняє доступ ззовні водночас дозволяючи вам бути гнучкими та динамічними у виконанні ваших бізнес-задач.

 • Основною метою сучасних кіберзлочинців є викрадення конфіденційної корпоративної та особистої інформації через вторгнення у мережу завдяки наявним вразливостям встановленого обладнання та програмного забезпечення. Система запобігання вторгненням сервісу infoGuard постійно аналізує всі зовнішні запити, що дозволяє попередити можливі атаки та спричинені цим негативні наслідки. Окрім аналізу зовнішніх запитів, infoGuard має гнучку систему внутрішнього контролю, яка завдяки аналізу вихідних даних значно зменшує вірогідність витоку конфіденційної інформації, спричиненого ненавмисними, або злочиними діями співробітників компанії.

 • Широке використання безпечного протоколу передачі даних HTTPS, який унеможливлює «прослуховування» мережевого з’єднання під час відвідування веб-сторінок різноманітних онлайн- сервісів, значно знижує ризик перехоплення приватної конфіденційної інформації третіми особами, але в той самий час приховує від звичайних систем захисту увесь потік даних між користувачем та веб-порталом. Це створює не тільки можливість проникнення всередину корпоративної мережі вірусів, шпигунського програмного забезпечення, системних моніторів, кілоґґерів та іншого шкідливого програмного забезпечення через комп’ютер співробітника, але й скриває вихідний потік даних, який може містити конфіденційну корпоративну інформацію. Оскільки об’єм трафіку з використанням протоколу HTTPS, за статистикою, складає понад 80% від загального, аналіз системами безпеки зашифрованих даних стає однією з основних складових сучасного інформаційного захисту. Послуга infoGuard дозволяє перевіряти зашифровані дані, виступаючи своєрідним посередником між користувачами та веб-порталами, таким чином значно знижуючи ризики проникнення шкідливого ПЗ у корпоративну мережу завдяки аналізу на наявність загроз усього, без виключення, вхідного та вихідного трафіку.
 • Послуга infoGuard містить функцію динамічної веб-фільтрації в режимі реального часу, яка блокує відвідування співробітниками компанії скомпрометованих, або навмисно створених ресурсів за допомогою яких злочинці отримують доступ до персональних та корпоративних даних, або завантажують шкідливе програмне забезпечення. За потребою клієнта, система дозволяє створити додаткові фільтри та закрити для перегляду співробітниками окремі сайти, або цілі категорії веб-ресурсів: із азартними іграми, онлайн переглядом фільмів, «дорослі» ресурси, тощо.
 • Функція контролю додатків infoGuard безперервно класифікує і оцінює трафік програм, якими користуються співробітники компанії. Система контролю дозволяє блокувати, або обмежити доступ до ризикованих програм, цілих категорій програм, оптимізує використання пропускної здатності у вашій мережі, встановлюючи пріоритети програм чи повністю блокуючи небажаний трафік. Наприклад, infoGuard дає можливість заблокувати перегляд відео чи прослуховування аудіофайлів у соціальних мережах, залишаючи при цьому доступ до світлин та дописів.

Розгортання та спосіб підключення послуги infoGuard залежить від того чи є замовник користувачем послуг Infocom, а саме телекомунікаційних послуг infoSDWAN чи infoVPN, або послуг з доступу до мережі «Інтернет». В цьому разі підключення послуги займає мінімальний проміжок часу, а усі комутаційні роботи та відповідне налаштування відбуваються всередині Infocom без додаткових робіт та налаштування на боці замовника (крім встановлення на робочі комп’ютери сертифікатів infoGuard для аналізу зашифрованого трафіку). Якщо замовник не є користувачем вищезгаданих послуг Infocom на боці замовника або створюється GRE-тунель, який спрямовує увесь вхідний трафік на обладнання infoGuard яке встановлене у Infocom, або замовнику послуги надається окрема кількість устаткування яке встановлюється у кожній кінцевій точці та здійснює перевірку трафіку безпосередньо на боці замовника.

У рамках послуги infoGuard спеціалісти Infocom можуть взяти на себе функції адміністрування клієнтського устаткування, якщо у нього немає власної команди з інформаційної безпеки. Це означає, що наша команда забезпечить ефективний моніторинг та захист ваших мереж та систем від зловмисних атак та інших загроз 24/7 використовуючи ваше обладнання.

Функції та переваги:

  • Сканування звичайного та зашифрованого трафіку на віруси
  • Система запобігання вторгнень
  • Технологія Sandbox
  • Інтегровані засоби відстеження шкідливого ПЗ
  • Засоби контролю тазапобігання розповсюдження шкідливого ПЗ
  • База даних про загрози, що оновлюється в реальному часі
  • Функція контролю додатків
  • Функція динамічної веб-фільтрації в режимі реального часу
  • Захист робочих місць

Послуга infoGuard це:

 • Зниження ризиків порушення діяльності вашої компанії
 • Оптимізація ваших витрат на забезпечення кіберзахисту завдяки відсутності потреби купувати дороге сучасне обладнання та ліцензії до нього
 • Безпечне користування мережею «Інтернет»
 • Можливість оперативно змінювати кількість підключених до сервісу філій/відділень, як у бік збільшення, так і у бік зменшення.
 • Моніторинг і контроль атак та інцидентів 24х7х365
 • Залучення фахівців Infocom без необхідності у додатковому навчанні власних
 • Підтримка 24x7x365

 

Завантажити презентацію

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часомЯк ми працюємо

Зазвичай термін впровадження системи захисту периметру мережі та робочих місць InfoGuard складає 10 днів та сім етапів робіт

 1. Проводимо брифінг з представниками компанії замовника
 2. Розробляємо технічне завдання та кошторис. За необхідністю погоджуємо “пілотне” тестування сервісу
 3. Погоджуємо обсяг робіт та підписуємо договір
 4. За необхідності доставляємо і встановлюємо потрібне обладнання
 5. Проводимо налаштування та тестування системи
 6. Запуск системи infoGuard
 7. Супровід та технічна підтримка послуги