infoWAF

Безпека ваших веб-ресурсів

Великий попит на веб-додатки призвів до виникнення великої кількості спеціалізованих компаній та приватних розробників, які займаються створенням програм з різноманітними функціональними можливостями. Проте, у своєму прагненні задовольнити потреби ринку, багато з них звертають недостатньо уваги чи просто нехтують аспектами безпеки, що призводить до появи серйозних вразливостей у додатках та створенню загроз для їх роботи. Ситуація ускладнюється тим, що вразливий веб-додаток може бути легко скомпрометований вправними зловмисниками без використання спеціалізованих інструментів, навіть за допомогою звичайного веб-браузера.

Складність боротьби з кібератаками на веб-ресурси полягає в тому, що вони, як правило, відбуваються одночасно з сесіями легітимних користувачів і, в більшості випадків, використовують стандартні порти. Оскільки блокування всього трафіку на рівні порту призведе до повного закриття доступу усіх користувачів до веб-додатків, а використання традиційних брандмауерів є малоефективним через їх обмежені можливості розпізнавання та фільтрації HTTP-трафіку ефективний захист веб-ресурсів можливий тільки завдяки використанню спеціального програмно-технічного забезпечення – брандмауера веб-додатків (англ. Web Application Firewall або WAF).

В рамках послуги infoWAF, Infocom пропонує просте та ефективне рішення для захисту ваших веб-додатків. Використання нашого програмно-технічного комплексу гарантує захист від широкого спектру загроз, таких як SQL-ін’єкції, крос-сайтові скрипти, перехоплення сесій тощо. Комплекс дозволяє ефективно усунути наявні вразливості та, як результат, забезпечити надійну та безперервну роботу усіх ваших онлайн-проектів. Робота послуги infoWAF базується на аналізі усіх вхідних та вихідних даних, фільтрації шкідливих запитів та блокуванні атак на різних рівнях, а постійні оновлення бази загроз забезпечують високу ефективність, завдяки можливості оперативно реагувати на нові типи атак та нові вразливості, що виникають у сучасному цифровому середовищі.

Послуга infoWAF це:

 • Ефективний захист ваших веб-ресурсів
 • Безперервний доступ клієнтів до ваших інтернет-послуг
 • Оптимізація ваших витрат на забезпечення захисту завдяки відсутності потреби купувати дороге сучасне обладнання та ліцензії до нього
 • Економія вашого часу та можливість повністю сконцентруватись на ваших стратегічних планах та задачах
 • Залучення фахівців Infocom без необхідності у додатковому навчанні власних
 • Моніторинг і контроль атак та інцидентів 24x7x365

Хочете замовити консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось найближчим часомЯк ми працюємо

Зазвичай впровадження системи захисту веб-ресурсів включає наступні етапи

 1. Проводимо брифінг з представниками компанії замовника
 2. Розробляємо технічне завдання та кошторис. За необхідністю погоджуємо “пілотне” тестування сервісу
 3. Погоджуємо обсяг робіт та підписуємо договір
 4. За необхідності доставляємо і встановлюємо потрібне обладнання
 5. Проводимо налаштування та тестування системи
 6. Запуск системи infoWAF
 7. Супровід та технічна підтримка послуги